NikaRoovy jinde:

středa 6. května 2015

Knihovnička | Fotky

Ni hao všem! Přináším slibovaný fotky z mé knihovničky, zdaleka nejsou všechny, většinu knih mám naskládaných na hromadě a čekají na novou knihovnu, která měla být už o Vánocích, ale není, bohužel. Snad se domova brzy dočkají. Mezitím jsem udělala útulné domovy alespoň některým knížkám.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

První pokojíček. Mám tu Harryho Pottera (další díly jsou schované za třetím), komplet Hunger Games, trilogii Divergence i se Čtyřkou, první a třetí díl Monumentu 14, druhý mi bohužel stále chybí a dva díly série Prvních 100. Fantasticko-dystopický pokojíček. <3


Dále tu mám jeden převážně Yoli pokojíček. Dvoudílná série Na hraně zapomnění a Na hraně věčnosti. Eleanor a Park, boží Cenu nevinnosti, knížky Jamese Dashnera a Nespavost. Mimo Yoli se tu nashromáždily Hvězdy nám nepřály v angličtině, Esej o tragédii a první dva díly tetralogie - Železný král a Železná dcera.


Tohle je taková jemná polička. Krásná kniha Láska v Provenci. A pak už jen kubulínské knížky - božsky žluťoučká Tím všechno začíná, Léto na druhý pokus, Kde hvězdy stále září, Selekce, trilogie Drahokamy (druhý díl je půjčený), Mé sladké šestnácté století a Příběh dvou staletí (na prodej či výměnu) a Danteho holka. Nakonec tu je knížka Len počúvaj - ve slovenštině.


Moje nejoblíbenější polička. <3 John Green a Jojo Moyes. <3 Pak je tu pěkná knížka Jak to vidí Milo, biografie Grace Kellyové, Zmrzlinová královna (mám brigádu v prodávání zmrzliny, tak se do toho trochu vžijeme!), moje srdcovka - Rozlet Gemmy Hardyové a nakonec zpěvník Tomáše Kluse. <3


A pak nějaké další knížky, které mám ráda. Perfektní a dokonalý Levandulový pokoj, stejně perfektní Moře klidu, podařené Cizí slovo láska. Trilogii Taťána a Alexandr od Paulliny Simonsové, tři knihy Aleny Jakoubkové, české autorky. Smolný rok, Pomněnkové matky a Můří deníky - dle mého skvělé knihy. Dvojčata, která jsem stále nečetla, ale těším se na ně.


Černá polička - Válka čarodějek, sérii bych si jednou ráda doplnila. Knížky Kateřiny Petrusové a Hladová přání. Dokonalá série Horečka, mám ještě třetí díl, bohužel se u nás asi nevydají další díly, což je opravdu škoda. Nějaké Upíří deníky a tetralogie o Andělech, u které jsem četla jen prolog, ale moc se mi líbil.


Nakonec fantasy modro-červeno-zelená polička. Trilogie Oni, Serafína, Eragon a Inheritance. No a na nich je trilogie o Tryllech, kterou všem doporučuji, je úžasná! (Loki! <3)


Jak se vám má knihovnička líbí? 
Příště už snad budu moci vyfotit i zbylé dvě třetiny! :)

16 komentářů :

 1. Krásná knihovnička a hlavně krásné knihy! :-)
  http://acupoflucy.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Taky bych chtěla takovou knihovničku! Hlavně teda ty knížky v ní! :D :3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To já zas spoustu dalšího místa! :D

   Vymazat
 3. Krásně uspořádáné! No a ty knížky!! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Moc moc se mi líbí, že to máš všechno tak tématicky u sebe! Máš hodně knížek, po kterých také prahnu, takže malinká závist ;) Krásná knihovna! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Krááásne :) ale chýba mi spoločná foto :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel u mé knihovničky je společné foto nemožné, protože mám malinký pokoj a nevzdálím se od knihovničky natolik, abych ji vyfotila celou... :/
   Díky. :)

   Vymazat
 6. Nádhera! Mohla bych se tvou knihovničkou kochat celé dny :D Kdybych se měla rozepisovat o každé knize, ke které mám co říct, trvalo by to asi hoodně dlouho... Takže jenom opakuji: nádhera!

  OdpovědětVymazat
 7. krasne... zavidim Zeleznou vilu a Drahokamy :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. :) Drahokamy jsou vážně skvělé, Železnou vílu jsem bohužel ještě nečetla, jen kousek.

   Vymazat
 8. Máš veľmi krásnu knihovničku, niektoré z tých kníh som čítala a páčili sa mi. Aby som uviedla príklady, tak napríklad Denník nočného motýla (Můří denníky), Hunger Games a samozrejme Harryho Pottera a Eragona... okrem toho mám doma Hladové přání, ale to som ešte nečítala a mám záujem aj o Selekciu. Máš to parádne usporiadené, moja snaha nejak tématicky ukladať knižky skonči vždy na tom, že sa aj tak nikde nezmestia, tak ich musím dávať, kde je miesto...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jo, byla to docela dřina, takhle to srovnat. :D Konečně někdo, komu se Můří deníky líbily, většina lidí, co znám, se k nim staví spíše záporně. Jinak Hladová přání si určitě přečti, skvělá knížka.
   Děkuji. :)

   Vymazat

Za každý komentář Vám mnohokrát děkuji.

Return to top of page
Powered By Blogger | Design by Genesis Awesome | Blogger Template by Lord HTML